Our range of products include nirlon tadka pan, non stick aluminum vagariya pan 100 mm, non stick chinese vagharia tadka pan, nirlon 11.5 cm non stick vagaria tadka pan and nirlon nonstick tadka aluminum pan.





₹ 133 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Unique and Stylish Flat Tawa add beauty to your kitchen |
| Color | Red & Black |
| Thickness | 2.4 mm |
| Brand | Nirlon |
| Height | 4.5 cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 11.5 cm |
| Length | 40 cm |




₹ 172 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | Nirlon |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
| Material | Aluminium |
| Warranty | 1 Year |
| Shape | Round |
| Thickness | 2.6 mm |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 11 cm |
| Length | 40 cm |



₹ 153 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cookware Type | Pan |
| Body Material | Non Stick Aluminium |
| Material | Aluminium |
| Capacity | 1 L |
| Coating | Non Stick Coating |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Height | 4.5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year |


₹ 149 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Cookware Type | Pan |
| Body Material | Hard Anodised |
| Capacity | .5L |
| Material | Aluminum |
| Usage/Application | Kitchen |
| Shape | Round |
| Brand | Nirlon |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black, Red |
| Handle Length | 40 cm |




₹ 153 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | 20 cm |
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Restaurant |
| Brand | Nirlon |
| Height | 3.5 cm |
| Brands | Nirlon |
Priyesh Pravin Parmar (Managing Director)
Nirlon Kitchenware Private Limited
Survey No. 1051, Plot No. 32 33 And 34, Dewan And Sons Udyognagar Bidco, Palghar - 401404, Maharashtra, India

